Rozmowa

Dziś Ogdowski wyłącznie w wersji audio-wiedo.

A konkretnie – szerokie spojrzenie na wojnę w Ukrainie, od kwestii technicznych po socjologiczne i psychologiczne. Poniżej materiał na YT, który jest zapisem mojego spotkania autorskiego w Białymstoku. Zorganizowało je tamtejsze Muzeum Wojska, w ostatnią sobotę, w ramach wydarzenia pt: „Weekend z kulturą”.

Zapraszam do odsłuchu – obraz nie ma tu większego znaczenia, chyba że ktoś chciałby zobaczyć, jak macham rękoma.

Z tekstem pisanym wracam jutro.

Zdjęcie dla atencji. Siedzę tu na wraku haubicy samobieżnej 2S1 Goździk, zniszczonej w 2022 roku podczas wiosennych walk z armią rosyjską na terenie obwodu mikołajowskiego.

—–

Dziękuję za uwagę i przypominam o możliwości wsparcia mojej pisarsko-publicystycznej aktywności – bez Was wszak by jej nie było. Tych, którzy wybierają opcję „sporadycznie/jednorazowo”, zachęcam do wykorzystywania mechanizmu buycoffee.to.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Osoby, które chciałyby czynić to regularnie, zapraszam na moje konto na Patronite:

- wystarczy kliknąć TUTAJ -

Autor

Marcin

I am freelance journalist, writer, blogger, author of military-themed blog bezkamuflazu.pl. During my journalist activities, I covered multiple conflicts and humanitarian crisises – in Iraq, Afghanistan, Ukraine, Georgia, Lebanon, Uganda and Kenya. In years 2009-2014, I wrote blog zafganistanu.pl dedicated to Afghan war, deployment of Polish Forces and veteran’s affairs. I am also author or co author of non-fiction books and political-fiction novels including „Międzyrzecze” and recently published „Stan wyjątkowy”.